جولان کرونا در چین و هنگ‌کنگ؛ طی یک روز 139 نفر در هنگ‌کنگ جان باختند

07/01/1401 09:50:00 ق.ظ

جولان کرونا در چین و هنگ‌کنگ؛ طی یک روز 139 نفر در هنگ‌کنگ جان باختند به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته یک هزار و 254 مورد ابتلا به ویروس کرونا که یک هزار و 217 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.

یک هزار و 254 مورد جدید ابتلا به کرونا طی شبانه‌روز گذشته در چین و 8 هزار و 841 مورد جدید در هنگ‌کنگ شناسایی شده است. - خبرگزاری آناتولی 27.03.2022 پکن/ خبرگزاری آناتولی به گزارش کمیسیون ملی بهداشت چین، طی شبانه‌روز گذشته یک هزار و 254 مورد ابتلا به ویروس کرونا که یک هزار و 217 مورد آن منشا داخلی دارد، شناسایی شده است.

در مجموع تا به امروز 143 هزار و 240 مورد ابتلا به کرونا در چین شناسایی شده و 4 هزار و 638 نفر نیز فوت کرده‌اند.

اقدامات کنترل و پیشگیری پاندمی در استان‌ها و شهرهایی که موارد منشا داخلی در آنها مشاهده شده، همچنان ادامه دارد. از سوی دیگر، مرکز بهداشت و درمان هنگ‌کنگ اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 8 هزار و 841 مورد ابتلا به کرونا شناسایی و ثبت شده است.

بدین ترتیب آمار مبتلایان روزانه به کرونا در هنگ کنگ از تاریخ 24 فوریه تاکنون برای اولین بار به زیر 10 هزار مورد کاهش یافت. همچنین طی یک روز گذشته 139 نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باختند. هنگ‌کنگ دارای 7 میلیون جمعیت است و تاکنون یک میلیون و 120 هزار و 470 مورد ابتلا به کرونا در این منطقه به ثبت رسیده است. headtopics.com

این چیه؟ اومیکرون یا سویه جدید؟ 😐

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

یک نوجوان ۱۴ ساله در پی افتادن از دستگاه سقوط آزاد در شهربازی اورلاندو جان باختبه گفته یک شاهد عینی زمانی که دستگاه به زمین نزدیک شد نوجوان از صندلی جدا و به زمین پرتاب شد.

حق تحصیل دختران در افغانستان؛ از تظاهرات در کابل تا زمزمه‌های مثبت تغییر در تصمیم طالبانگروهی از زنان افغانستان با شعار «مکاتب را باز کنید»، «آموزش حق ماست» و «تحریم تحریم»، روز شنبه در کابل، پایتخت افغانستان به خیابان آمدند. اینا شجاعن نه اونایی که وسط اروپا یا آمریکا تکه کاغذ بلند می کنن و وطنم وطنم پاره تنم می کنن. میهن دوست واقعی و معترض شجاع این زنان غیور افغانستانی هستن. آفرین بر غیرت شما بی حیا ها اخه آقای طالبان اسلام از اول پیدایش و حضور حضرت محمد(ص) عاشق علم و علوم و ترویج دین با خواندن ونوشتن پیروان خود بودند هم در قرآن هم احادیث ار خلفایی که در رکاب پیغمبر بودند همه در ترویج و سواد برای امت پیش قدم شدن. چرا شما برعکس فکر میکنید

طی ۹ روز از سفرهای نوروزی، ۳۹۰ نفر در جاده‌‌های ایران جان باختندبنا بر اعلام سرپرست پلیس راهور ایران، در ۹ روز نخست سفرهای نوروزی، ۳۹۰ نفر در تصادفات جاده‌ای جان خود را از دست داده‌اند. به دلیل کیفیت بالای جاده ها و ماشینهاست،و فرهنگ رانندگی خوب در ایران! یک طرف ماجرا یک کوسکش کثافت بوده خودرو غیر استاندارد،جاده های حادثه خیز و غیر استاندارد بی شمار و رعایت نکردن اصول وقانون رانندگی توسط شهروندان عزیز کشورم باعث از دست رفتن جانهای زیادی شده است ایکاش شاهد اینگونه مرگ دسته جمعی نباشیم

ثبت ۷۰ زمینلرزه در تهران طی سال گذشتهبا توجه به قرارگیری ایران در کمربند زلزله دنیا، رخدادهای لرزه‌ای زیادی در طول سال در کشور به ثبت می‌رسد و در سال گذشته از بین ۳۱ استان کشور، در ۱۱ استان بیشترین نرخ زمینلرزه به ثبت رسید و در تهران نیز ۷۰ زلزله ثبت شد که بزرگای آن بین ۲ تا ۳.۶ بوده است.

یک ماه پس از جنگ روسیه و اوکراین؛ نگرانی از «مین‌گذاری» در دریای سیاهپس از گذشت یک ماه از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین نگرانی‌ها از احتمال مین‌گذاری در دریای سیاه و تهدید دریانوردی بین‌المللی افزایش یافته است.همزمان با این

برگزاری جایزه بزرگ فرمول یک در عربستان با وجود حمله نظامی | DW | 26.03.2022علیرغم حمله گسترده حوثی‌ها از یمن به تاسیسات نفتی آرامکو در عربستان سعودی، مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک در شهر جده طبق برنامه‌ریزی قبلی برگزار خواهد شد.