euronews - اخبار بین المللی در مورد بحران خلیج فارس

08/07/1398 05:54:00 ب.ظ

🎥وزیر خارجه امارات: ایران می‌خواهد انقلابش را صادر کند خبرها و گزارش‌ها درباره بحران در خلیج فارس در وب‌سایت یورونیوز:

بحران خلیج فارس | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید..روایت مقام یمنی درباره سرنوشت اجساد نیروهای سعودی در محور نجران.Aa.وب‌سایت یورونیوز دیگر در مرورگر Internet Explorer در دسترس نخواهد بود. این مرورگر دیگر از سوی مایکروسافت پشتیبانی نمی‌شود. توصیه می‌کنیم از مرورگرهای دیگری مانند گوگل کروم، فایرفاکس و سافاری استفاده کنید..

فارسی..سرتیپ «ترکی المالکی» سخنگوی نظامی سعودی تا لحظه نوشتن این مقاله، درباره این خبر اظهارنظری نکرده است ولی افشاگری‌های غیررسمی سعودی، که خبرگزاری آمریکایی «بلومبرگ» آن را منتشر کرده و از احتمال موافقت مقام‌های رسمی در ریاض با آتش‌بس جزئی سخن گفته است، تأکید می‌کند که یک اعتقاد سعودی مبنی بر قطعیت پایان دادن به جنگ یمن جهت به حداقل رساندن تلفات و متوقف کردن چنین فرسایشی مادی و انسانی پرهزینه در آن جنگ، وجود دارد..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

ماجرای عملیات بزرگ انصارالله علیه سعودی‌ها در نجران چیست؟- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجنبش انصارالله یمن مقاومت کرد و قواعد درگیری را به‌نفع خود تغییر داد و اکنون دست‌بالا را در اختیار دارد؛ به‌ویژه در زمانی‌که این جنبش عمق عربستان را هدف قرار داد و خسارات مادی سنگینی به بخش نفت سعودی، که شاهرگ حیاتی آن محسوب می‌شود، وارد کرده است.

تشدید درگیری‌ها بین معترضان و پلیس هنگ کنگ در آستانه ۷۰ سالگی چین کمونیستپلیس هنگ کنگ روز یکشنبه برای متفرق کردن تظاهرکنندگان به شلیک گاز اشک آور متوسل شد. ماموران امنیتی همچنین تعدادی از معترضان را بازداشت کردند.

euronews - اخبار بین المللی در مورد تنش میان ایران و آمریکاتنش میان ایران و آمریکا | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

تشدید تدابیر امنیتی در کشمیر پس از سخنرانی «عمران خان» در سازمان مللعمران خان: وقتی ما هیچ گزینه دیگری نداشته باشیم، جنگ خواهیم کرد و وقتی که یک قدرت هسته‌ای تصمیم بگیرد تا آخر بجنگد، تبعاتش بسیار فراتر از منطقه خواهد رفت و همه جهان را متاثر می‌کند.

دادستان کل کشور: حضور زنان بی‌حجاب در خيابان‌ها به ویژه در قم از تحرکات دشمن استدادستان کل کشور، در مراسم معارفه دادستان جدید قم، گفت: «حضور زنان بی‌حجاب در خيابان، فيلم گرفتن و انتشار در فضای مجازی به ویژه در قم از تحرکات دشمن است.» بعد از انتشار خبر نارضایی خامنه‌ای از وضعیت قم، تاکنون فرمانده انتظامی و دادستان قم تغییر کرده‌اند.

ظریف: برای ایران مزیتی در مداخله در انتخابات آمریکا وجود نداردظریف: *برای ایران مزیتی در مداخله در انتخابات آمریکا وجود ندارد *آمریکا جنگ سایبری را با حمله‌ای خطرناک به تاسیسات هسته‌ای ما آغاز کرد *این حمله می‌توانست جان میلیون‌ها انسان را بگیرد *جنگ سایبری در میان است و ایران در آن درگیر است